Grupa

Market Inwestor to grupa osób która na co dzień zarabia na rynkach polskich i zagranicznych, inwestując w akcje , kontrakty opcje oraz rynki walutowe.
Widząc jak wiele osób potrzebuje i poszukuje alternatywnych źródeł dochodu pozwalających na zarabianie pieniędzy w sposób komfortowy i regularny stworzyli stronę internetowa, na której dzielą się swoją wiedzą teoretyczną i pokazują w praktyce jak udaje im się osiągać sukcesy.

Imię Nazwisko

Artur Dwernicki

Artur Dwernicki inwestuje na GPW od 2004 roku. Początkowo interesowały go akcje a obecnie opcje i kontrakty. Przeczytał wiele interesujących pozycji i przeszedł kilkadziesiąt szkoleń o tematyce inwestorskiej, głównie były to zagraniczne sesje on line. Przyswajane informacje motywowały go do kolejnych innowatorskich ruchów na rynku a także do dywersyfikacji swojego portfela dzięki czemu zaczął inwestować również na rynku nieruchomości.

Prowadził on kilka działalności ale od zawsze czuł, że chce zarabiać pieniądze w przyjemny sposób, kiedy chce, ile chce i że wykonywana przez niego praca powinna pozwalać mu spędzać więcej czasu na przyjemnościach i byciu z rodziną.

Podążając zgodnie z tym planem zaczął specjalizować się w planowaniu niezależności finansowej i osiąganiu przychodów pasywnych. Kiedy przekonał się o słuszności i skuteczności swoich działań postanowił podpowiedzieć innym jak osiągnąć wolność finansową zakładając firmę MarketInwestor.

Imię Nazwisko

Józef Rokosz

Józef Rokosz zaczął interesować się giełdą w 1998 będąc jeszcze w technikum. Poświęcił kilka lat na poznanie teorii różnych guru inwestowania, brał udział w szkoleniach, sprawdzał swoje umiejętności na symulatorach giełdowych wielokrotnie z sukcesami.

W 2005 zaczął inwestować pieniądze głównie na akcjach, w późniejszym czasie na polskich instrumentach pochodnych (kontrakty i opcje) oraz na foreksie . W doskonaleniu swoich umiejętności inwestorskich szczególnie poświęca uwagę takim zagadnieniom jak: zarządzanie kapitałem, optymalizacja Stop Lossów oraz wpływ emocji na decyzje traidingowe.

Imię Nazwisko

Tomasz Węgrzyn

Tomasz Węgrzyn większość swojego czasu poświęca na pracę w firmie. Kiedy urodził mu się pierwszy syn postanowił dodatkowo zadbać o przyszłość swojej rodziny. Szukając alternatywnego źródła dochodu zaczął inwestować na rynku nieruchomości oraz GPW. Ta ostatnia forma zarabiania pieniędzy szczególnie mu odpowiada ponieważ pozwala zarabiać kiedy ma na to czas i procentowo znacznie więcej niż jakiekolwiek inne inwestycje.

Swoją edukację na GPW rozpoczął w 2000 roku. Kolejne lata poświecił na edukowanie się w teorii oraz sprawdzanie swoich prognoz w praktyce. W ten sposób zaczął z powodzeniem zarabiać na opcjach i kontraktach. Ma szczególną zdolność upraszczania zgłębianej wiedzy. Potrafi w jasny i rzeczowy sposób przekazywać swoje inwestorskie teorie. Postanowił stworzyć firmę MarketInwestor aby pokazać innym możliwości zarabiania i dodatkowego zabezpieczania się na przyszłość.

Dla początkujących

Poświęć czas na poznanie sekretów inwestowania na rynkach i uwolnij się od finansowych zmartwień.

Zobacz więcej

Założyciele bloga MarketInwestor www.marketinwestor.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych na blogu MarketInwestor, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie zawartości bloga. Treści tu zawarte nie są rekomendacjami w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r,. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.