Konferencja WallStreet 2011

3-5 czerwca 2011 r., hotel Mercure-Kasprowy, Zakopane

W czerwcu kolejna konferencja Wall Street. 3-5 czerwca 2011 r. spotykamy się w Zakopanem. Gościem specjalnym będzie Joe Dinapoli, doświadczony inwestor giełdowy z ponad 38 letnim doświadczeniem na rynkach finansowych. Jest znanym badaczem geometrii Fibonacciego, wykładowcą i oczywiście autorem publikacji analizy technicznej.
Będzie ciekawie. Poza wykładami oczywiście część „pozakulisowa”, a więc różne konkursy z nagrodami, zabawy, imprezy i … Przyjedź, a nie pożałujesz. My po raz kolejny przybędziemy na to największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

http://www.wallstreet.org.pl/#/news/4


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyszukaj

Archiwa

Kategorie

Dla początkujących

Poświęć czas na poznanie sekretów inwestowania na rynkach i uwolnij się od finansowych zmartwień.

Zobacz więcej

Założyciele bloga MarketInwestor www.marketinwestor.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych na blogu MarketInwestor, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie zawartości bloga. Treści tu zawarte nie są rekomendacjami w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r,. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.