FW20 22.01.2012

Ostatni tydzień w USA był ciekawy, na S&P zostało przebite 1300pkt. z mojego punktu widzenia czekam na korektę tego ruchu i wtedy można będzie powiedzieć coś więcej o rynku w Ameryce.

Przechodząc do naszego rynku zobaczmy na wykres, na ten moment jestem za spadkami i wydaj mi się że ruchy na indeksie ostatnio są mało znaczące, kilka razy z małym wolumenem bez przekonania.
… …
Jak pokazuje nam wykres oscylator jest w strefie wykupienia co daje nam sygnał sprzedaży , aktualnie znajdujemy się w fali drugiej, Przebicie dołka 2115 powinno zapoczątkować scenariusz spadkowy.

Artur Dwernicki
Marketinwestor.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyszukaj

Archiwa

Kategorie

Dla początkujących

Poświęć czas na poznanie sekretów inwestowania na rynkach i uwolnij się od finansowych zmartwień.

Zobacz więcej

Założyciele bloga MarketInwestor www.marketinwestor.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych na blogu MarketInwestor, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie zawartości bloga. Treści tu zawarte nie są rekomendacjami w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r,. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.