FW20 07.12.2011

Witam mineło 3 miesiace od ostatniej analizy na kontrakt wig 20. Dzialo sie duzo ciekawych rzeczy. Jak wiemy grudzień to miesiąc wzrostow czyli ( Rajd Świetego Mikołaja) aby wiele instytucji poprawiłlo swoje wyniki całoroczne, to dlatego spadki możemy zobaczyc dopiero w styczniu.

Na chwilę obecną z mojej analizy widac że jestesmy prawdopodobnie w fali 3, wskażnik jest w strefie …wykupienia co mówi nam o możliwym spadku. Poziom docelowy spadku oscyluje w okolicy 1700-1600. Zanegowanie scenariusza spadkowego bedzie przy poziomie 2375. Napewno będziemy śledzić co wydarzy się w strefie euro.

Artur Dwernicki
Marketinwestor.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyszukaj

Archiwa

Kategorie

Dla początkujących

Poświęć czas na poznanie sekretów inwestowania na rynkach i uwolnij się od finansowych zmartwień.

Zobacz więcej

Założyciele bloga MarketInwestor www.marketinwestor.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych na blogu MarketInwestor, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie zawartości bloga. Treści tu zawarte nie są rekomendacjami w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r,. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.