KGHM

KGHM od paru dni został mocno przeceniony, w piątek kurs spadł do poziomu 102 zł za akcje, a w lipcu tego roku kurs wynosił 200 zł, czyli  KGHM spadł już 50%.

Z punktu widzenia analizy technicznej jezeli cena dojdzie do piereszego wsparcia na poziomie 89 zł napewno dodam walor do listy spółek obserwowanych, jeżeli gładko przebijemy ten poziom to nastepnym wsparciem dla mnie bedzie poziom 70 zł, który wynika z projekcji cenowej. Musimy oczywiście zobaczyć jak bedzie sie zachowywał WIG 20 i on nam tak naprawde pokaze siłe.

Artur Dwernicki

marketinwestor.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyszukaj

Archiwa

Kategorie

Dla początkujących

Poświęć czas na poznanie sekretów inwestowania na rynkach i uwolnij się od finansowych zmartwień.

Zobacz więcej

Założyciele bloga MarketInwestor www.marketinwestor.pl nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych na blogu MarketInwestor, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie zawartości bloga. Treści tu zawarte nie są rekomendacjami w rozumieniu Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 kwietnia 2004 r,. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich elementów.